Bajki, Nasze materiały

Rejestrujcie się i zamawiajcie naszą nową książkę!

Dobiegł końca pierwszy etap międzynarodowego projektu „Kids for Eco-Action”, którego liderem jest nasza Fundacja. W wyniku współpracy z naszymi czeskimi i słowackim partnerami powstała książka „Niesamowite przygody Toli, Poli i Urwisa”, która składa się z sześciu opowieści o przygodach trójki naszych bohaterów ucząca dzieci jak dbać o przyrodę.

Każde opowiadanie  w książce – to nowy temat. Dowiecie się, jak możemy dbać o pszczoły, czym jest bioróżnorodność, jak przeciwdziałać suszy i pustynnieniu, dlaczego  zmiana klimatu jest tematem ważnym dla nas wszystkich oraz jak na przykład prawidłowo segregować śmieci.

Dodatkowo każde  opowiadanie  zostanie przeczytane przez wspaniałych polskich aktorów i lektorów – tworzymy właśnie wersję audio. W listopadzie na podstawie książki powstaną również materiały edukacyjne oraz scenariusze lekcji. Dziecko będzie mogło nie tylko wysłuchać bajek, ale poprzez zabawę przyswoić otrzymaną wiedzę.

A teraz uwaga! Książkę można otrzymać bezpłatnie, jeśli do 31 lipca 2019 r. zgłosicie się do nas, wypełniając formularz na naszej stronie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Książka powstała w ramach projektu Kids for Eco-Action, współfinansowanego przez Fundusz Wyszehradzki. Partnerami projektu są Instytut Ekologii Stosowanej “Daphne” (Słowacja) oraz Lipka (Czechy).

Powiązane