Bajki, Nasze materiały

Rejestrujcie się i zamawiajcie naszą nową książkę!

Dobiegł końca pierwszy etap międzynarodowego projektu „Kids for Eco-Action”, którego liderem jest nasza Fundacja. W wyniku współpracy z naszymi czeskimi i słowackim partnerami powstała książka „Niesamowite przygody Toli, Poli i Urwisa”, która składa się z sześciu opowieści o przygodach trójki naszych bohaterów ucząca dzieci jak dbać o przyrodę.

Każde opowiadanie  w książce – to nowy temat. Dowiecie się, jak możemy dbać o pszczoły, czym jest bioróżnorodność, jak przeciwdziałać suszy i pustynnieniu, dlaczego  zmiana klimatu jest tematem ważnym dla nas wszystkich oraz jak na przykład prawidłowo segregować śmieci.

Dodatkowo każde  opowiadanie  zostanie przeczytane przez wspaniałych polskich aktorów i lektorów – tworzymy właśnie wersję audio. W listopadzie na podstawie książki powstaną również materiały edukacyjne oraz scenariusze lekcji. Dziecko będzie mogło nie tylko wysłuchać bajek, ale poprzez zabawę przyswoić otrzymaną wiedzę.

A teraz uwaga! Książkę można otrzymać bezpłatnie, jeśli do 31 lipca 2019 r. zgłosicie się do nas, wypełniając formularz na naszej stronie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Książka powstała w ramach projektu Kids for Eco-Action, współfinansowanego przez Fundusz Wyszehradzki. Partnerami projektu są Instytut Ekologii Stosowanej “Daphne” (Słowacja) oraz Lipka (Czechy).

Powiązane

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.