Bajki, Współpraca

Audiobook z Krystyną Czubówną. Przyjaźń na końcu świata, czyli bajka o pomocy

Przed Wami nasza kolejna audiobajka w wykonaniu Krystyny Czubówny – „Przyjaźń na końcu świata”. Tym razem poznacie pewną rodzinę niedźwiadków, która mieszka wysoko w Himalajach. Niestety kilka lat temu straciła ona dom podczas trzęsienia ziemi, wiec na jakiś czas musiała zamieszkać w szałasie wybudowanym z  falistej blachy i desek. Ale nie martwcie się, po to są wolontariusze, żeby pomagać potrzebującym! Z bajki dowiecie się, jak wartościową rzeczą jest niesienie pomocy, jak jeden miły gest może odmienić życie innej osoby oraz jak niebezpiecznymi mogą być żywioły natury.

Bajkę możecie wysłuchać w wersji audio lub przeczytać na naszej stronie. Do bajki stworzyliśmy również szereg różnorodnych gier i zabaw, scenariusze są bezpłatne do pobrania.

Logo Unii Europejsiej i Projektu Build Solid Ground
logo Habitat for Humanity Poland

Post powstał w ramach projektu Bezpieczne Domy – Przyjazne miasta, finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Projekt jest częścią Solid Ground międzynarodowej kampanii rzeczniczej Habitat for Humanity, której celem jest poprawa dostępu do ziemi jako krok do uzyskania godnego miejsca do życia.

Powiązane