Aktualności

Zapisy na I Międzynarodową Konferencję „Nauczyciele Przyszłości”

23-24 września 2022 roku, w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjnych i Szkoleń, odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja dla Nauczycieli Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych pod tytułem „Nauczyciele Przyszłości – Razem dla Środowiska”.

Tematem przewodnim tego wydarzenia będzie zrównoważony rozwój, ekologia, ochrona środowiska w procesie edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na dwa dni, do Warszawy zawitają wybitni eksperci oraz nauczycielki i nauczyciele z Czech, Słowacji i Ukrainy.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Data: 23-24 września 2022 roku (piątek + sobota)

Miejsce: Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES), ul. Stara 4, Warszawa

Język: polsko czeski (przez cały czas trwania konferencji i warsztatów będzie zapewnione tłumaczenie)

Koszt udziału: bezpłatne

Posiłki: każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma możliwość skorzystania z bezpłatnych przerw kawowych, lunchu i poczęstunku wieczornego 23 września. Osoby które zgłoszą chęć noclegu w hotelu otrzymają również śniadanie.

Koszty podróży: dla osób spoza Warszawy mamy pulę 20 bezpłatnych noclegów hotelowych w pokojach TWIN standard w hotelu IBIS. Jeśli będziecie potrzebować zakwaterowania, prosimy zaznaczyć to w formularzu rejestracyjnym – decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiały Edukacyjne: każdy uczestnik otrzyma materiały konferencyjne + publikację w języku polskim ze scenariuszami lekcji

PARTNERZY KONFERENCJI: